Adžić ispisao istoriju: Luka dao dva gola kakva niko pre njega u Srbiji nije

Mnogo golova, malo bodova

12.03.2024. 18:19
Luka Adzic-65c50a67a8438.webp Foto: Profimedia

Fudbaleri Čukaričkog i Spartaka odigrali su u Beogradu bez pobednika, 2:2 (1:0) u meču 25. kola Superlige Srbije.

Oba gola za Čukarički postigao je Luka Adžić u 29. i 51. minutu. On je oba gola za svoj tim postigao iz kornera, što niko nikada pre njega u srpkom fudbalu nije uradio. Ipak, Čukarički nije umeo da odigra na krilima fudbalskog majstorstva svog krilnog veziste, već mu se koncepcija potpuno raspala u poslednjih pola sata utakmice

Pogotke za Spartak dali su Ilija Martinović u 55. i Vojo Ubiparip u 81. minutu.

Čukarički se nalazi na četvrtom mestu na tabeli SLS sa 39 bodova, dok je Spartak deveti sa 31. poenom.

Fudbaleri Čukaričkog će u narednom, 26. kolu SLS gostovati Voždovcu, dok će Spartak dočekati TSC.

Fudbaleri Novog Pazara i Voždovca odigrali su nerešeno, 2:2 (1:1). Oba gola za Novi Pazar postigao je Sejduba Suma u 13. i 55. minutu iz penala.

Strelci za Voždovac bili su Rodrigo Vilka u 22. i Nikola Savić u četvrtom minutu nadoknade vremena.

Fudbaleri Novog Pazara nalaze se na sedmom mestu na tabeli SLS sa 35 bodova, dok je Voždovac na desetoj poziciji sa 29 poena.

Novi Pazar će u narednom kolu gostovati Vojvodini, dok će Voždovac dočekati Čukarički.

TSC je na svom terenu pobedio Mladost iz Lučana rezultatom 4:1.