Dušan Tadić zabeležio gol i asistenciju: Fenerbahče remizirao protiv Samsunspora

Srpski fudbaler je ove sezone u turskom prvenstvu zabeležio pet golova i tri asistencije na osam utakmica.

20.10.2024. 20:36
dušan tadić x@Fenerbahce-67154d6082581.webp Foto: x@Fenerbahce

Fudbaleri Samsunspora i Fenerbahčea odigrali su večeras nerešeno 2:2, u devetom kolu turskog prvenstva.

Fenerbahče je poveo u 24. minutu golom srpskog fudbalera Dušana Tadića, domaći tim je izjednačio golom Karla Holsea u 48.

Tadić je u 62. minutu uputio asistenciju za Alana Sen Maksimana koji je postigao drugi gol za klub iz Istanbula. Samsunsunspor je do boda došao golom Sonera Ajdogdua u 88. minutu.

Fenerbahče je četvrti na tabeli turskog prvenstva sa 17 bodova, dok je Samsunspor na trećoj poziciji sa 19.

Klub iz Istanbula u narednom kolu dočekuje Bodrumspor, dok će se Samsunspor sastati sa Kasimpašom.