IMT upisao prvu pobedu u Superligi Srbije: Jedinstvo utvrdilo poslednju poziciju na tabeli

IMT je sad 11. sa pet bodova, a Jedinstvo poslednje na tabeli

25.08.2024. 09:31
fk imt instagram-66caddd0963c8.webp Foto: Instagram/PrintScreen/fk.imt

Fudbaleri IMT-a savladali su kao gosti Jedinstvo u Ubu rezultatom 3:2 u meču šestog kola Superlige Srbije i tako stigli do prve pobede u sezoni.

Gosti su na stadionu "Dragan Džajić" poveli već u osmom munutu, a Francuz Joan Kort je sigurno izveo najstrožu kaznu.

Velinor Damjanić je izjednačio u 17. minutu na asistenciju Marka Mitrovića, koji je samo dva minuta kasnije dobio direktan crveni karton.

Gosti su brzo iskoristili brojčanu nadmoć, a Nikola Krstić je bio strelac u 27. i 38. minutu.

Dimitrije Aćimović je smanjio na 2:3 u 57. minutu, ali domaći sa igračem manje nisu mogli do izjednačenja.

IMT je sad 11. sa pet bodova, a u narednom kolu će u Zaječaru dočekati niški Radnički.

Jedinstvo je poslednje sa bodom, a u narednom kolu će gostovati Novom Pazaru.