Lalatovićeva Mladost ne staje: Iz Pančeva nose tri boda, treću poziciju na tabeli i šestu pobedu

Mladost je zabeležila šestu pobedu u poslednjih sedam utakmica

05.10.2024. 22:08
Nenad Lalatović-6405999f97ff9.webp Foto: Profimedia

Fudbaleri Mladosti iz Lučana pobedili su danas Železničar iz Pančeva rezultatom 2:1, u meču 11. kola Superlige Srbije.

Mladost je povela u drugom minutu golom Aleksandra Pejovića iz penala. Lazar Romanić je u 39. minutu poravnao rezultat.

Gostujući tim je do pobede došao golom Aleksandra Varjačića u 58. minutu.

Mladost je zabeležila šestu pobedu u poslednjih sedam utakmica, nalazi se na trećem mestu na tabeli SLS sa 22 boda.

Železničar je četvrti put uzastopno izgubio meč u SLS, trenutno je na 10. mestu sa 13 bodova.

Tim iz Lučana će u sledećem kolu igrati protiv IMT-a, dok će se Železničar sastati sa Tekstilcem iz Odžaka.