Palmer postao prvi fudbaler u istoriji Premijer lige sa 4 gola u prvom poluvremenu

Palmer je postigao sva četiri gola za "plavce" u pobedi nad Brajtonom rezultatom 4:2

28.09.2024. 19:17
kol palmer fk čelsi AP PhotoKin Cheung tanjug-66f8393157c3d.webp Foto: AP PhotoKin Cheung tanjug

Fudbaler Čelsija Kol Palmer postao je prvi igrač u istoriji Premijer lige koji je postigao četiri gola u prvom poluvremenu utakmice.

Palmer je postigao sva četiri gola za "plavce" u pobedi nad Brajtonom rezultatom 4:2 u meču šestog kola Premijer lige. Reprezentativac Engleske je u 21, 31. i 41. minutu pogađao iz igre, dok je u 28. precizno izveo penal.

elsi je trećom uzastopnom ligaškom pobedom stigao do 13 bodova i trenutno trećeg mesta, pre utakmica koje će odigrati Liverpul i Aston Vila koji imaju po 12 bodova iz pet utakmica.

Rezultati šestog kola Premijer lige: Čelsi - Brajton 4:2, Arsenal - Lester 4:2, Brentford - vest Hem 1:1, Everton - Kristal Palas 2:1, Njukasl - Mančester Siti 1:1, Notingem Forest - Fulam 1:1. Danas: Vulverhemton - Liverpul. Sutra: Ipsvič - Aston Vila, mančester Junajted - Totenhem. Ponedeljak: Bornmut - Sauthempton.