Oglasio se sportski direktor RK Partizan
Foto: RK PartizanSportski direktor Rukometnog kluba Partizan Ivan Dimitrijević rekao je posle žreba za Ligu šampiona da "crno-beli" nisu imali sreće u žrebu, ali da mogu svakome da "stanu na crtu".
Partizan, koji se posle 13 godina vratio u Ligu šampiona, igraće u Grupi A Lige šampiona u kojoj su još mađarski Vesprem, nemački Fukse i portugalski Porto.
"Nismo imali sreće na žrebu. Daleko od toga da postoji laka grupa, ali smo u grupama D ili E mogli da se nadigravamo sa nekim ekipama. Izvukli smo bez dileme najatraktivniju grupu. Berlin je dve godine zaredom igrao finale Lige šampiona. Jeste da u predstojećoj sezoni neće imati Dejana Milosavljeva na golu, ali ćemo gledati Matijasa Gidsela i Diku Mema u istoj ekipi. To dovoljno govori o njihovom kvalitetu. Vesprem sam po sebi nije nepobediv, ali je izuzetna ekipa", rekao je Dimitrijević za klupski sajt.
Uprkos teškom žrebu, u Partizanu ni ne pomišljaju na predaju.
"Realno gledano biće jako teško da prođemo prvu fazu takmičenja, ali imamo trenera koji je sigurno u najbolja tri u Evropi, ekipu kakvu je on zahtevao i svi zajedno, uz najbolje navijače na svetu, verujemo da možemo da stanemo svakom na crtu i damo sve od sebe", zaključio je Dimitrijević.
NAPOMENA: Komentarisanje vesti na portalu UNA.RS je anonimno, a registracija nije potrebna. Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni. Komentari odražavaju stavove isključivo njihovih autora, koji zbog govora mržnje mogu biti i krivično gonjeni. Kao čitatelj prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa Vašim načelima i uverenjima. Nije dozvoljeno postavljanje linkova i promovisanjedrugih sajtova kroz komentare.
Svaki korisnik pre pisanja komentara mora se upoznati sa Pravilima i uslovima korišćenja komentara. Slanjem komentara prihvatate Politiku privatnosti.







