Saša Zdjelar

profimedia-0961627309 saša zdjelar-67b8595183ba4.webp

Fudbal

Zdjelar pred potpisom: Bivši fudbaler Partizana se seli u Jermeniju

saša zdjelar Dusan MilenkovicATAImages-69aaaa584c3be.webp

Fudbal

Zdjelar pred novim klubom: PAOK želi bivšeg igrača Partizana

saša zdjelar Dusan MilenkovicATAImages-69aaaa584c3be.webp

Fudbal

Veliki udarac za Partizan: Zdjelar propušta Večiti derbi, poznato ko menja vezistu

srđan blagojevic Dusan MilenkovicATAImages (2)-69b00f508386d.webp

Fudbal

Blagojević o situaciji u Partizanu: "Nije bilo sukoba između Zdjelara i Zahida, uvek ima nesuglasica"

saša zdjelar Dusan MilenkovicATAImages-69aaaa584c3be.webp

Fudbal

U Partizanu nema mira: Burno na relaciji Blagojević-Zdjelar

saša zdjelar Dusan MilenkovicATAImages-69aaaa584c3be.webp

Fudbal

Dobre vesti u Humskoj: Saša Zdjelar se vraća na teren

zdjelar i mitrovic fk partizan-6982039d0804e.webp

Fudbal

Olakšavajuća vest za navijače Partizana: Zdjelar i Mitrović na terenu u Surdulici

saša zdjelar, Dusan Milenkovic ATAImages 17, decembar, 2024-697ce07deb66f.webp

Fudbal

Zdjelar: Lep osećaj je vratiti se kući, jedan od glavnih razloga je što želim titulu

Stefan Mitrović, Zdjelar, ATA Images-697b609fe0ab2.webp

Fudbal

Stiglo pojačanje u Humsku: Saša Zdjelar i Stefan Mitrović potpisali za Partizan

saša zdjelar, fk cska - 2 maj 2024 - profimedia-66424953e3a5b.webp

Fudbal

Kakav dan za navijače Partizana: Saša Zdjelar na korak od Humske

profimedia-0961627309 saša zdjelar-67b8595183ba4.webp

Fudbal

Zdjelar potvrdio razgovore sa Partizanom: "Nisam još odlučio"

profimedia-0961627309 saša zdjelar-67b8595183ba4.webp

Fudbal

Zdjelar i Partizan? Mijatović otkrio planove bivšeg kapitena

saša zdjelar, partizan, profimedia-68baea376b30e.webp

Fudbal

Navijače će ovo oduševiti: Dobro poznato lice trenira sa Partizanom

saša zdjelar, partizan, profimedia-68baea376b30e.webp

Fudbal

Nekadašnji kapiten se vraća u Partizan? Saša Zdjelar već na treninzima crno-belih

saša zdjelar, fk cska - 2 maj 2024 - profimedia-66424953e3a5b.webp

Fudbal

Saša Zdjelar nije više član Zenita

profimedia-0961627309 saša zdjelar-67b8595183ba4.webp

Fudbal

Saša Zdjelar ima novi dres: Srbin stiže u redove velikog kluba, tamo ga čekaju dva dobro poznata lica

saša zdjelar, fk cska - 2 maj 2024 - profimedia-66424953e3a5b.webp

Fudbal

Zdjelar pozdravio dolazak "svojih" klubova na "Bratski kup": Partizan i OFK Beograd igraće u Moskvi

Saša Zdjelar-65f97caac4db7.webp

Fudbal

Zdjelar uporedio ruski i srpski derbi: Meč Partizana i Zvezde važniji od CSKA - Spartak

Saša Zdjelar-65f97caac4db7.webp

Fudbal

Zlatni Orlić među najboljim Orlovima: Saša Zdjelar dobro poznaje Ruse i traže mu kartu više