Anđelka Stević Žugić spakovala kofere, pa sa mužem i sinom pokazala šta je sreća: "Najmoji"

Njihovi osmesi govore više od hiljadu reči

27.06.2026. 17:00
  • Podeli:
Instagram printscreen andjelkap Anđelka Stević Žugić, Anđrlka Prpić-6a3fd5bb1bb73.webp Foto: Instagram/Printscreen/andjelkap

Poznata glumica Anđelka Stević Žugić odlučila je da predahne od svakodnevnih obaveza, te je sa suprugom Markom Žugićem i sinom Jakšom, kojeg ima iz prvog braka, otputovala u grad svetlosti - Pariz.

Anđelka je na svom Instagram profilu podelila niz fotografija i pokazala pratiocima kako se provode na ovom čarobnom putovanju.

Uživaju u Diznilendu

Njih troje su maksimalno iskoristili vreme uživajući u ukusnoj hrani i piću, a posebnu radost predstavljao je odlazak u Diznilend, gde su iskoristili priliku za prelepo porodično fotkanje, dok je glumica nosila i Mini Maus rajf sa ušima.

Koliko joj prija odmor sa porodicom, svedoči i njen osmeh koji, kako se vidi na slikama, nije skidala sa lica. Uz objavu, Anđelka je kratko i emotivno poručila: "Najmoji".

"Sve kreće od nas"

Inače, glumica je nedavno otvoreno govorila o novom poglavlju svog života i istakla da je izuzetno zadovoljna fazom u kojoj se trenutno nalazi.

"Lepo mi je u mom životu, u mojoj svakodnevici", priznala je Anđelka nedavno i slikovito objasnila kako gleda na životne promene i prepreke:

"Divno je kad shvatiš da, bez obzira na to gde si skrenuo, imaš pravo da uključiš sva četiri žmigavca, da ubaciš u rikverc, da kreneš da izlaziš iz te uličice… Ima vozača koji će ti trubiti, jer su nervozni, ima i onih kojima nije teško da sačekaju, a u suštini, sve je do tebe."

Glumica je za kraj dodala snažnu poruku o optimizmu.

"Ako ti u ‘taj auto’ sedneš otvoren i rešen da vidiš lepšu stranu svega, onda te neće mnogo potresti ostali vozači. Kad si ti napet, onda te poremeti čak i obično odsustvo ljubaznosti. Sve kreće od nas", rekla je, prenosi Blic.

Preuzmite mobilnu aplikaciju:

Get it on Google PlayDownload on the App Store
  • Podeli:

Ostavite Vaš komentar:

NAPOMENA: Komentarisanje vesti na portalu UNA.RS je anonimno, a registracija nije potrebna. Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni. Komentari odražavaju stavove isključivo njihovih autora, koji zbog govora mržnje mogu biti i krivično gonjeni. Kao čitatelj prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa Vašim načelima i uverenjima. Nije dozvoljeno postavljanje linkova i promovisanjedrugih sajtova kroz komentare.

Svaki korisnik pre pisanja komentara mora se upoznati sa Pravilima i uslovima korišćenja komentara. Slanjem komentara prihvatate Politiku privatnosti.

Komentari ()