Ušao u istoriju: Bajerov "biser" postigao prvi gol na Evropskom prvenstvu

Domaći tim trenutno vodi sa 3:0

14.06.2024. 21:50
Nemacka Tanjug-666c9d432e0dc.webp Foto: Photo/Ariel Schalit

Nemačka je pogotkom fudbalera Bajera Florijana Virca povela protiv Škotske u Minhenu već u 10. minutu.

Bila je to precizna kombinacinja domaćih, asistencija Kimiha ka Vircu i savršeno precizan udarac ofanzivca Leverkuzena.

Lopta je završila u samom desnom golmanovom ćošku.

Nije prošlo mnogo, Nemci su postigli novi gol na utakmici. Prednost "pancera" duplirao je Musijala, dok je u 45 minutu sviran penal za domaći tim, koji je uspešno realzovao Haverc za 3:0 na poluvremenu.