"Ventilator na bini mi nikad bolje nije dobrodošao"
Foto: Žiga Živulović jr./F.A. Bobo/PixsellHrvatska pevačica Severina Vučković održala je veliki solistički koncert u Crikvenici, a snimci koje je objavila na društvenim mrežama izazvali su lavinu komentara.
Naime, mnogi su ostali iznenađeni kada su videli da je Severina deo nastupa provela sa peškirom na glavi, što je odmah privuklo pažnju njenih pratilaca.
Pevačica je na svom Instagram profilu objavila niz snimaka sa koncerta, a kroz duhovit opis otkrila je šta se dešavalo iza kulisa i kako se njena ekipa borila sa visokim temperaturama.
"Dokaz da sam došla s frizurom su neka od videa iza ovog. A dokaz da imam najluđu ekipu na i iza bine, isto u ovoj objavi", napisala je Severina na početku objave.
Kroz niz kratkih komentara opisala je saradnike, atmosferu na bini i trenutke koji su obeležili veče.
"Nikad mi nije bolje dobrodošao ventilator na bini“, poručila je pevačica, aludirajući na nesnosnu vrućinu tokom nastupa. U jednom trenutku rešila je da na glavu stavi peškir kako bi se rashladila, što je izazvalo brojne reakcije publike i pratilaca na društvenim mrežama.
Na snimcima se vidi da publika tokom čitavog koncerta peva uglas sa pevačicom.

NAPOMENA: Komentarisanje vesti na portalu UNA.RS je anonimno, a registracija nije potrebna. Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni. Komentari odražavaju stavove isključivo njihovih autora, koji zbog govora mržnje mogu biti i krivično gonjeni. Kao čitatelj prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa Vašim načelima i uverenjima. Nije dozvoljeno postavljanje linkova i promovisanjedrugih sajtova kroz komentare.
Svaki korisnik pre pisanja komentara mora se upoznati sa Pravilima i uslovima korišćenja komentara. Slanjem komentara prihvatate Politiku privatnosti.







